Upravit stránku

Naše konstrukce

Společnost PONDIOS se věnuje projektování a výstavbě vysoce kvalitních dřevostaveb s dlouhodobou životností.

Proto se specializujeme pouze na difúzně otevřené konstrukce (DOK) od společnosti insowool, díky které projektujeme a stavíme dřevostavby s obvodovými stěnami diffuwall® a případně i střešními systémy diffuroof® a diffutop®.

Pro přehlednost Vám nabízíme dva základní typy konstrukcí dle našich Popisů vybavení staveb „Sakumprdum“ a „Exclusive“. V případě potřeby jsme schopni navrhnout, posoudit i zrealizovat jakoukoliv jinou individuální konstrukci dle požadavků klienta.

Popis vybavení stavby

Sakumprdum

Rodinné domy PONDIOS stavěné podle Popisu vybavení stavby „Sakumprdum“ mají předpoklad pro vybudování nízkoenergetického objektu. Součinitel prostupu tepla obvodové stěny diffuwall® economy je po započítání systematických tepelných mostů spočítán na U= 0,17 W/m2K, konstrukce střechy má také součinitel prostupu tepla U=0,17 W/m2K a konstrukce podlahy ve styku se zeminou má součinitel prostupu tepla U=0,21 W/m2K.

Exclusive

Rodinné domy PONDIOS stavěné podle Popisu vybavení stavby „Exclusive“ mají předpoklad pro vybudování energeticky pasivního objektu. Součinitel prostupu tepla obvodové stěny diffuwall® pasiv je po započítání systematických tepelných mostů spočítán na U= 0,11 W/m2K, konstrukce střechy má také součinitel prostupu tepla U=0,14 W/m2K a konstrukce podlahy ve styku se zeminou má součinitel prostupu tepla U=0,21 W/m2K.

Kontaktujte nás

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.