Upravit stránku

Rodinné typové domy

V současné době Vám nabízíme celkem 12 typových domů. Všechny typové domy byly zpracovány výhradně týmem architektů a projektantů (odborníků na dřevostavby) PONDIOS. Naše nabídka obsahuje širokou škálu typových domů, klasické přízemní domy s obytným podkrovím, bungalovy či moderní objekty.

Protože je našim cílem Vám přinést kvalitní rodinné domy za dostupnou cenu, spojili jsme své síly s architektonickým ateliérem Architekti2 a společnými silami jsme v roce 2013 vypracovali akční typové rodinné domy, bungalovy Oniro. Pro ty z vás, kteří sní o bydlení v tradičním přízemním domě s obytným podkrovím, pak jistě poslouží akční typový dům Spit.

Vybavení všech našich typových domů se řídí Popisy vybavení stavby ve varintách "SAKUMPRDUM" a "EXCLUSIVE". Popis vybavení stavby Sakumprdum byl zpracován pro ty, kteří požadují kvalitní bydlení v energeticky úsporném či nízkoenergetickém domě za rozumné peníze. Popis vybavení stavby Exclusive pak svými parametry umožňuje zařadit takto postavené rodinné domy i do kategorie pasivních domů. Ceny typových domů jsou dány naším CENÍKEM TYPOVÝCH DOMŮ. Pro celý kalendářní rok 2014 platí stejné ceny, které byly platné v roce 2013. Ceny typových domů jsou vždy vázány k uvedenému popisu vybavení stavby.

Věříme, že v naší nabídce typových domů naleznete Váš dům snů. Pokud by tomu tak nebylo, pak není jednodušší řešení, než Vám navrhnout dům individuálně dle Vašich představ nebo upravit nabízené konstrukční řešení či rozsah dodávky od naší firmy.

Akční domy

LYRA – moderní domy

SERRA - bungalovy

TEMON – klasické domy

Kontaktujte nás

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.